Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
BK/GBB-9-R
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FUSE CERM 9A 250VAC 125VDC 3AB
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$15.7225
$15.7225
5
$14.5122
$72.561
10
$13.30285
$133.0285
50
$11.48854
$574.427
100
$9.674515
$967.4515
250
$9.069878
$2267.4695
500
$8.162875
$4081.4375
1000
$7.860547
$7860.547
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | - |
| Response Time | Fast Blow |
| DC Cold Resistance | 0.0107 Ohms |
| Color | - |
| Approval Agency | CSA, UR |
| Current Rating (Amps) | 9 A |
| Fuse Type | Cartridge, Ceramic |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 10kA |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Size / Dimension | 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm) |
| Product Status | Active |
| Series | GBB |
| Voltage Rating - DC | 125 V |
| Package / Case | 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Bulk |