Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
BK/GDC-1A
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FUSE GLASS 1A 250VAC 5X20MM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.881
$1.881
5
$1.7955
$8.9775
10
$1.70525
$17.0525
50
$1.37598
$68.799
100
$1.1666
$116.66
250
$1.136732
$284.183
500
$0.957239
$478.6195
1000
$0.852549
$852.549
5000
$0.74785
$3739.25
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | - |
| Melting I²t | 6.45 |
| Response Time | Slow Blow |
| DC Cold Resistance | 0.0757 Ohms |
| Color | - |
| Approval Agency | cULus, IMQ, MITI/JET |
| Current Rating (Amps) | 1 A |
| Fuse Type | Cartridge, Glass |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 35A |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Size / Dimension | 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm) |
| Product Status | Active |
| Series | GDC |
| Package / Case | 5mm x 20mm |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Bulk |