Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
BK/GLD-1
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FUSE CARTRIDGE 1A 125VAC CYLINDR
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$14.3165
$14.3165
5
$13.2183
$66.0915
10
$12.1163
$121.163
50
$10.46425
$523.2125
100
$8.81201
$881.201
250
$8.261276
$2065.319
500
$7.435156
$3717.578
1000
$7.159789
$7159.789
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | - |
| Applications | Electrical, Industrial |
| Response Time | Fast Blow |
| Approval Agency | CE, CSA, UL |
| Current Rating (Amps) | 1A |
| Fuse Type | Cartridge |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 10kA |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Size / Dimension | 0.252" Dia x 1.268" L (6.40mm x 32.20mm) |
| Product Status | Active |
| Series | GLD |
| Package / Case | Cylindrical, Alarm Indicator, 3AG, 1/4" x 1 1/4" |
| Voltage Rating - AC | 125 VAC |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Class | - |
| Features | Indicating |
| Package | Bulk |