Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
BK/GLD-2
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FUSE CARTRIDGE 2A 125VAC CYLINDR
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$12.8535
$12.8535
5
$11.8617
$59.3085
10
$10.8737
$108.737
50
$9.39056
$469.528
100
$7.9078
$790.78
250
$7.413572
$1853.393
500
$6.672211
$3336.1055
1000
$6.425097
$6425.097
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | - |
| Applications | Electrical, Industrial |
| Response Time | Fast Blow |
| Approval Agency | CE, CSA, UL |
| Current Rating (Amps) | 2A |
| Fuse Type | Cartridge |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 10kA |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Size / Dimension | 0.252" Dia x 1.268" L (6.40mm x 32.20mm) |
| Product Status | Active |
| Series | GLD |
| Package / Case | Cylindrical, Alarm Indicator, 3AG, 1/4" x 1 1/4" |
| Voltage Rating - AC | 125 VAC |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Class | - |
| Features | Indicating |
| Package | Bulk |