Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
BK/GMA-4-R
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FUSE GLASS 4A 125VAC 5X20MM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.513
$0.513
5
$0.4959
$2.4795
10
$0.48165
$4.8165
50
$0.40489
$20.2445
100
$0.33611
$33.611
250
$0.305558
$76.3895
500
$0.259711
$129.8555
1000
$0.229159
$229.159
5000
$0.206245
$1031.225
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | - |
| Melting I²t | 19 |
| Response Time | Fast Blow |
| DC Cold Resistance | 0.026 Ohms |
| Color | - |
| Approval Agency | CSA, PSE, UL |
| Current Rating (Amps) | 4 A |
| Fuse Type | Cartridge, Glass |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 10kA |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Size / Dimension | 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm) |
| Product Status | Active |
| Series | GMA |
| Package / Case | 5mm x 20mm |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Bulk |