Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
BK/GMC-3.5-R
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FUSE GLASS 3.5A 125VAC 5X20MM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.1685
$1.1685
5
$1.1286
$5.643
10
$1.05545
$10.5545
50
$0.87324
$43.662
100
$0.7277
$72.77
250
$0.70946
$177.365
500
$0.600324
$300.162
1000
$0.527554
$527.554
5000
$0.472986
$2364.93
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | - |
| Melting I²t | 25 |
| Response Time | Medium Blow |
| DC Cold Resistance | 0.022 Ohms |
| Color | - |
| Approval Agency | CSA, KC-MARK, MITI, UL |
| Current Rating (Amps) | 3.5 A |
| Fuse Type | Cartridge, Glass |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 10kA |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Size / Dimension | 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm) |
| Product Status | Active |
| Series | GMC |
| Package / Case | 5mm x 20mm |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Bulk |