Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
BK/GMC-8-R
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FUSE GLASS 8A 125VAC 5X20MM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.083
$1.083
5
$1.0507
$5.2535
10
$0.9823
$9.823
50
$0.81301
$40.6505
100
$0.67754
$67.754
250
$0.66063
$165.1575
500
$0.558999
$279.4995
1000
$0.491245
$491.245
5000
$0.44043
$2202.15
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | - |
| Melting I²t | 200 |
| Response Time | Medium Blow |
| DC Cold Resistance | 0.009 Ohms |
| Color | - |
| Approval Agency | MITI, UL |
| Current Rating (Amps) | 8 A |
| Fuse Type | Cartridge, Glass |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 200A |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Size / Dimension | 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm) |
| Product Status | Active |
| Series | GMC |
| Package / Case | 5mm x 20mm |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Bulk |