Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
BK/GMD-200-R
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FUSE GLASS 200MA 250VAC 5X20MM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.292
$1.292
5
$1.2559
$6.2795
10
$1.1742
$11.742
50
$0.97185
$48.5925
100
$0.80978
$80.978
250
$0.789564
$197.391
500
$0.668097
$334.0485
1000
$0.587119
$587.119
5000
$0.526386
$2631.93
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | - |
| Melting I²t | 0.2 |
| Response Time | Slow Blow |
| DC Cold Resistance | 5.19 Ohms |
| Color | - |
| Approval Agency | CSA, UL |
| Current Rating (Amps) | 200 mA |
| Fuse Type | Cartridge, Glass |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 35A |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Size / Dimension | 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm) |
| Product Status | Active |
| Series | GMD |
| Package / Case | 5mm x 20mm |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Bulk |