Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
BK/GMD-2.5-R
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FUSE GLASS 2.5A 250VAC 5X20MM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.311
$1.311
5
$1.2711
$6.3555
10
$1.19035
$11.9035
50
$0.98477
$49.2385
100
$0.82061
$82.061
250
$0.800128
$200.032
500
$0.677027
$338.5135
1000
$0.594966
$594.966
5000
$0.533416
$2667.08
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | - |
| Melting I²t | 94 |
| Response Time | Slow Blow |
| DC Cold Resistance | 0.0905 Ohms |
| Color | - |
| Approval Agency | CSA, PSE/JET, UL |
| Current Rating (Amps) | 2.5 A |
| Fuse Type | Cartridge, Glass |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 100A |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Size / Dimension | 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm) |
| Product Status | Active |
| Series | GMD |
| Package / Case | 5mm x 20mm |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Bulk |