Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
BK/GMD-315-R
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FUSE GLASS 315MA 250VAC 5X20MM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$7.011
$7.011
5
$6.7621
$33.8105
10
$6.5113
$65.113
50
$5.00859
$250.4295
100
$4.25733
$425.733
250
$4.006872
$1001.718
500
$3.506013
$1753.0065
1000
$3.380803
$3380.803
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | - |
| Melting I²t | 0.89 |
| Response Time | Slow Blow |
| DC Cold Resistance | 2.4 Ohms |
| Color | - |
| Approval Agency | CSA, UL |
| Current Rating (Amps) | 315 mA |
| Fuse Type | Cartridge, Glass |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 35A |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Size / Dimension | 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm) |
| Product Status | Active |
| Series | GMD |
| Package / Case | 5mm x 20mm |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Bulk |