Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
BK/GMD-630-R
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FUSE GLASS 630MA 250VAC 5X20MM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.9975
$0.9975
5
$0.969
$4.845
10
$0.90725
$9.0725
50
$0.75069
$37.5345
100
$0.625575
$62.5575
250
$0.609938
$152.4845
500
$0.516116
$258.058
1000
$0.453558
$453.558
5000
$0.406638
$2033.19
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | - |
| Melting I²t | 3.1 |
| Response Time | Slow Blow |
| DC Cold Resistance | 0.629 Ohms |
| Color | - |
| Approval Agency | CSA, UL |
| Current Rating (Amps) | 630 mA |
| Fuse Type | Cartridge, Glass |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 35A |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Size / Dimension | 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm) |
| Product Status | Active |
| Series | GMD |
| Package / Case | 5mm x 20mm |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Bulk |