Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
BK-H15-V-1
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FUSE HLDR CART 250V 6.3A PNL MNT
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$7.7425
$7.7425
5
$7.4689
$37.3445
10
$7.1915
$71.915
50
$5.53204
$276.602
100
$4.70231
$470.231
250
$4.42567
$1106.4175
500
$3.872466
$1936.233
1000
$3.734165
$3734.165
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Fuseholder Type | Holder |
| Termination Style | Quick Connect |
| Current Rating (Amps) | 6.3 A |
| Fuse Type | Cartridge |
| Contact Finish | Tin |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Orientation | Horizontal |
| Product Status | Active |
| Fuse Size | 0.197" Dia x 0.787" L (5mm x 20mm) |
| Series | H15 |
| For Use With/Related Products | 5mm x 20mm |
| Voltage | 250V |
| Contact Material | Copper |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |