Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
BK/HBV-M-R
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FUSE HLDR CARTRIDGE 250V 16A PCB
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$14.7915
$14.7915
5
$13.6534
$68.267
10
$12.5153
$125.153
50
$10.80834
$540.417
100
$9.101665
$910.1665
250
$8.532824
$2133.206
500
$7.679553
$3839.7765
1000
$7.395123
$7395.123
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Fuseholder Type | Holder |
| Termination Style | PC Pin |
| Current Rating (Amps) | 16 A |
| Fuse Type | Cartridge |
| Contact Finish | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Orientation | Vertical |
| Product Status | Active |
| Fuse Size | 0.197" Dia x 0.787" L (5mm x 20mm) |
| Series | HB PCB |
| For Use With/Related Products | 5mm x 20mm |
| Voltage | 250V |
| Contact Material | - |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |