Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
BK/HHT
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FUSE HLDR CART 600VAC 32VDC 10A
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$3.458
$3.458
5
$3.3383
$16.6915
10
$3.2243
$32.243
50
$2.53308
$126.654
100
$2.07252
$207.252
250
$2.01495
$503.7375
500
$1.7271
$863.55
1000
$1.61196
$1611.96
5000
$1.43925
$7196.25
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Fuseholder Type | Holder |
| Termination Style | Wire Leads |
| Current Rating (Amps) | 10 A |
| Fuse Type | Cartridge |
| Contact Finish | - |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Orientation | - |
| Product Status | Active |
| Fuse Size | 0.197" Dia x 0.787" L (5mm x 20mm) |
| Series | HHT |
| For Use With/Related Products | 5mm x 20mm |
| Voltage | 600VAC, 32VDC |
| Contact Material | Brass |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |