Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
BK-HKL-X
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FUSE HLDR CART 250V 15A PNL MNT
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$41.5245
$41.5245
5
$39.5504
$197.752
10
$36.5845
$365.845
50
$31.64051
$1582.0255
100
$29.66299
$2966.299
250
$27.685432
$6921.358
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Fuseholder Type | Holder |
| Termination Style | Solder Lug |
| Current Rating (Amps) | 15 A |
| Fuse Type | Cartridge |
| Contact Finish | - |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Orientation | - |
| Product Status | Active |
| Fuse Size | 0.25" Dia x 1.26" L (6.35mm x 32mm) |
| Series | HK |
| For Use With/Related Products | 3AG, 1/4" x 1-1/4" (SFE-20) |
| Voltage | 250V |
| Contact Material | - |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |