Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
BK/HKP-HH
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FUSE HLDR CART 250V 15A PNL MNT
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$15.4945
$15.4945
5
$14.3013
$71.5065
10
$13.10905
$131.0905
50
$11.32115
$566.0575
100
$9.53363
$953.363
250
$8.937752
$2234.438
500
$8.043973
$4021.9865
1000
$7.746044
$7746.044
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Fuseholder Type | Holder |
| Termination Style | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Current Rating (Amps) | 15 A |
| Fuse Type | Cartridge |
| Contact Finish | Tin |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Orientation | - |
| Product Status | Active |
| Fuse Size | 0.25" Dia x 1.26" L (6.35mm x 32mm) |
| Series | HKP |
| For Use With/Related Products | 3AG, 1/4" x 1-1/4" (SFE-20) |
| Voltage | 250V |
| Contact Material | Brass |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |