Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
BK/HTC-60M
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FUSE HOLDER CART 250V 6.3A PCB
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.755
$2.755
5
$2.6201
$13.1005
10
$2.48805
$24.8805
50
$2.0083
$100.415
100
$1.70259
$170.259
250
$1.658966
$414.7415
500
$1.397032
$698.516
1000
$1.244234
$1244.234
5000
$1.091436
$5457.18
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Fuseholder Type | Holder |
| Termination Style | PC Pin |
| Current Rating (Amps) | 6.3 A |
| Fuse Type | Cartridge |
| Contact Finish | Tin |
| Mounting Type | Through Hole |
| Orientation | Horizontal |
| Product Status | Active |
| Fuse Size | 0.197" Dia x 0.787" L (5mm x 20mm) |
| Series | HTC |
| For Use With/Related Products | 5mm x 20mm |
| Voltage | 250V |
| Contact Material | Brass |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |