Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
BK/MDA-3-2/10-R
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FUSE CERAMIC 3.2A 250VAC 3AB 3AG
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$5.0255
$5.0255
5
$4.8545
$24.2725
10
$4.6816
$46.816
50
$3.64135
$182.0675
100
$3.034395
$303.4395
250
$2.947698
$736.9245
500
$2.514194
$1257.097
1000
$2.384158
$2384.158
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | - |
| Response Time | Slow Blow |
| Color | - |
| Approval Agency | - |
| Current Rating (Amps) | 3.2 A |
| Fuse Type | Cartridge, Ceramic |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | - |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Size / Dimension | 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm) |
| Product Status | Active |
| Series | MDA |
| Package / Case | 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Bulk |