Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
BK/MDL-V-2-R
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FUSE GLASS 2A 250VAC 3AB 3AG
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.2325
$2.2325
5
$2.1242
$10.621
10
$2.0178
$20.178
50
$1.62868
$81.434
100
$1.380825
$138.0825
250
$1.345428
$336.357
500
$1.13297
$566.485
1000
$1.009062
$1009.062
5000
$0.885134
$4425.67
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | - |
| Melting I²t | 62.3 |
| Response Time | Slow Blow |
| DC Cold Resistance | 0.116 Ohms |
| Color | - |
| Approval Agency | CE, CSA, UL |
| Current Rating (Amps) | 2 A |
| Fuse Type | Cartridge, Glass |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 100A |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.266" Dia x 1.292" L (6.76mm x 32.82mm) |
| Product Status | Active |
| Series | MDL |
| Package / Case | 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial) |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Bulk |