Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
BK/PCB-4-R
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FUSE BOARD MNT 4A 450VDC RADIAL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.869
$2.869
5
$2.7284
$13.642
10
$2.59255
$25.9255
50
$2.09209
$104.6045
100
$1.773745
$177.3745
250
$1.72824
$432.06
500
$1.455362
$727.681
1000
$1.29619
$1296.19
5000
$1.137008
$5685.04
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | - |
| Response Time | Fast Blow |
| Color | - |
| Approval Agency | CSA, UL |
| Current Rating (Amps) | 4 A |
| Fuse Type | Board Mount (Cartridge Style Excluded) |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 2.5kA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.350" L x 0.184" W x 0.345" H (8.89mm x 4.67mm x 8.76mm) |
| Product Status | Active |
| Series | PC-Tron® |
| Voltage Rating - DC | 450 V |
| Package / Case | Radial, Box |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Bulk |