Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
BK/S-8102-2
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FUSE BLOCK CART 600V CHASS MNT
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$9.994
$9.994
5
$9.6368
$48.184
10
$9.28055
$92.8055
50
$7.13868
$356.934
100
$6.06784
$606.784
250
$5.710944
$1427.736
500
$4.997076
$2498.538
1000
$4.818609
$4818.609
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Fuseholder Type | Block |
| Termination Style | Quick Connect - 0.187" (4.7mm) |
| Current Rating (Amps) | 20 A |
| Fuse Type | Cartridge |
| Contact Finish | Tin-Lead |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Orientation | - |
| Product Status | Active |
| Fuse Size | 0.25" Dia x 1.26" L (6.35mm x 32mm) |
| Series | S-8000 |
| For Use With/Related Products | 3AG, 1/4" x 1-1/4" (SFE-20) |
| Voltage | 600V |
| Contact Material | Spring Bronze |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Bulk |