Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
BK/S500-100-R
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FUSE GLASS 100MA 250VAC 5X20MM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$10.355
$10.355
5
$9.9826
$49.913
10
$9.61305
$96.1305
50
$7.39461
$369.7305
100
$6.28539
$628.539
250
$5.915688
$1478.922
500
$5.176227
$2588.1135
1000
$4.991357
$4991.357
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | - |
| Melting I²t | 0.003 |
| Response Time | Fast Blow |
| DC Cold Resistance | 3.8 Ohms |
| Color | - |
| Approval Agency | - |
| Current Rating (Amps) | 100 mA |
| Fuse Type | Cartridge, Glass |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 35A |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Size / Dimension | 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm) |
| Product Status | Active |
| Series | S500 |
| Package / Case | 5mm x 20mm |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Bulk |