Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
BK-TDC600-2-R
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
FUSE CARTRIDGE 2A 600VAC 8AG 1=1
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.995
$1.995
5
$1.8981
$9.4905
10
$1.8031
$18.031
50
$1.45521
$72.7605
100
$1.23367
$123.367
250
$1.202092
$300.523
500
$1.012282
$506.141
1000
$0.90156
$901.56
5000
$0.790846
$3954.23
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | - |
| Applications | Electrical, Industrial |
| Response Time | Fast Blow |
| Approval Agency | UL |
| Current Rating (Amps) | 2A |
| Fuse Type | Cartridge |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 200A |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Size / Dimension | 0.250" Dia x 1.000" L (6.35mm x 25.40mm) |
| Product Status | Active |
| Series | TDC600 |
| Package / Case | 8AG, 1/4" x 1" |
| Voltage Rating - AC | 600 VAC |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Class | - |
| Features | - |
| Package | Bulk |