Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
BK1/C520B-1A
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FUSE GLASS 1A 250VAC
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.247
$0.247
5
$0.2356
$1.178
10
$0.22515
$2.2515
50
$0.20083
$10.0415
100
$0.18696
$18.696
250
$0.166174
$41.5435
500
$0.138472
$69.236
1000
$0.131556
$131.556
5000
$0.103854
$519.27
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | - |
| Response Time | Fast Blow |
| Color | - |
| Approval Agency | - |
| Current Rating (Amps) | 1 A |
| Fuse Type | Cartridge, Glass |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | - |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Size / Dimension | 0.205" Dia x 0.570" L (5.20mm x 14.48mm) |
| Product Status | Active |
| Series | C520 |
| Package / Case | - |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Bulk |