Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
BK8-HTC-603M
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FUSE HOLDER 5MM 10A SLDR TERM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$3.8855
$3.8855
5
$3.7563
$18.7815
10
$3.6271
$36.271
50
$2.84962
$142.481
100
$2.331585
$233.1585
250
$2.266814
$566.7035
500
$1.942978
$971.489
1000
$1.813455
$1813.455
5000
$1.619161
$8095.805
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Fuseholder Type | Holder |
| Termination Style | Solder Lug |
| Current Rating (Amps) | 10 A |
| Fuse Type | Cartridge |
| Contact Finish | Nickel |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Orientation | Horizontal and Vertical |
| Product Status | Active |
| Fuse Size | 0.197" Dia (5mm) |
| Series | HTC |
| For Use With/Related Products | 5mm Dia |
| Voltage | 250V |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |