Zuhause / RF Amplifiers / BLF7G27L-200PB,118
minImg
BLF7G27L-200PB,118
Ampleon USA Inc.
Produkt-Nr.:
BLF7G27L-200PB,118
Hersteller:
Ampleon USA Inc.
Paket:
SOT1110A
Beschreibung:
IC AMP CDMA 2.6-2.7GHZ SOT1110A
Benutzer handbuch
Mounting Type Flange Mount
Current - Supply -
Product Status Obsolete
Supplier Device Package SOT1110A
Series -
Voltage - Supply 65V
Test Frequency 2.62GHz ~ 2.69GHz
Mfr Ampleon USA Inc.
Frequency 2.6GHz ~ 2.7GHz