BM-094-175-312
Brady Corporation
Produkt-Nr.:
BM-094-175-312
Hersteller:
Brady Corporation
Beschreibung:
SLEEVE 0.094DIA WT 1.75" /2500
Benutzer handbuch
Series PermaSleeve®
Operating Temperature -55°C ~ 135°C
Label Size 1.75" W x 0.09" Dia (44.5mm x 2.4mm); Cable O.D. 0.02" ~ 0.08" (0.6mm ~ 2.0mm)