BM-1000-175-342
Brady Corporation
Produkt-Nr.:
BM-1000-175-342
Hersteller:
Brady Corporation
Beschreibung:
SLEEVE 1DIA WT 1.75" RL/500
Auf Lager : 5
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Series PermaSleeve®
Operating Temperature -55°C ~ 135°C
Label Size 1.75" W x 1.66" H (44.5mm x 42.2mm); Cable O.D. 0.33" ~ 0.95" (8.5mm ~ 24.1mm)