BM-125-175-342
Brady Corporation
Produkt-Nr.:
BM-125-175-342
Hersteller:
Brady Corporation
Beschreibung:
SLEEVE .125DIA WT 1.75IN /1000
Auf Lager : 5
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Series PermaSleeve®
Operating Temperature -55°C ~ 135°C
Label Size 1.75" W x 0.24" H (44.5mm x 6.0mm); Cable O.D. 0.05" ~ 0.11" (1.2mm ~ 2.8mm)