BM200-DDT
Autonics USA
Produkt-Nr.:
BM200-DDT
Hersteller:
Autonics USA
Beschreibung:
SENSOR,PHOTO,DIFFUSE,REFLECTIVE
Auf Lager : 25
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -10°C ~ 60°C (TA)
Ingress Protection -
Response Time 3ms
Sensing Distance 7.874" (200mm)
Output Configuration NPN - Open Collector, Light-ON\Dark-ON
Sensing Method Reflective, Diffuse
Light Source Infrared (940nm)
Product Status Active
Connection Method Cable
Series BM
Voltage - Supply 12V ~ 24V
Mfr Autonics USA
Cable Length 78.7" (2000.00mm)