Zuhause / Labels, Labeling / BM71-125-175-342-2
minImg
BM71-125-175-342-2
Brady Corporation
Produkt-Nr.:
BM71-125-175-342-2
Hersteller:
Brady Corporation
Beschreibung:
SLEEVE, 0.125 IN DIA X 0.875 IN
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 135°C
Series PermaSleeve®
Label Size 1.75" W x 0.13" Dia (44.5mm x 3.2mm); Cable O.D. 0.05" ~ 0.11" (1.2mm ~ 2.8mm)