BM71-94-175-7641
Brady Corporation
Produkt-Nr.:
BM71-94-175-7641
Beschreibung:
SLEEVE, 0.094 IN DIA X 1.75 IN W
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Series PermaSleeve®
Label Size 1.75" W x 0.09" Dia (44.5mm x 2.4mm); Cable O.D. 0.05" ~ 0.08" (1.2mm ~ 2.0mm)