BM71-94-175-7641Y
Brady Corporation
Produkt-Nr.:
BM71-94-175-7641Y
Hersteller:
Brady Corporation
Beschreibung:
BM71-94-175-7641YL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Series PermaSleeve®
Label Size 1.75" W x 0.09" Dia (44.5mm x 2.4mm); Cable O.D. 0.05" ~ 0.08" (1.2mm ~ 2.0mm)