BM7C-1000-342
Brady Corporation
Produkt-Nr.:
BM7C-1000-342
Hersteller:
Brady Corporation
Beschreibung:
SLEEVE 1DIA WT RL/50
Benutzer handbuch
Series PermaSleeve®
Operating Temperature -
Label Size 1.00" W x 590.55" L (25.4mm x 15.0m); Cable O.D. 0.33" ~ 0.95" (8.5mm ~ 24.1mm)