Zuhause / Pads, Sheets / BP100-0.008-00-1010
minImg
BP100-0.008-00-1010
Bergquist
Produkt-Nr.:
BP100-0.008-00-1010
Hersteller:
Bergquist
Beschreibung:
THERM PAD 254MMX254MM W/ADH WHT
Auf Lager : 44
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Usage -
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Square
Thermal Resistivity 0.78°C/W
Color White
Backing, Carrier Fiberglass
Outline 254.00mm x 254.00mm
Material Polyimide
Thermal Conductivity 0.8W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.0080" (0.203mm)