Zuhause / Markers / BPTDS-15-390
minImg
BPTDS-15-390
Brady Corporation
Produkt-Nr.:
BPTDS-15-390
Hersteller:
Brady Corporation
Beschreibung:
WIRE MARKER 0.163"H WH 1=3000PCS
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 100°C
Series Durasleeve®
Type Wire Marker
Legend Blank
Size 0.16" W x 0.59" L (4.0mm x 15.0mm)