BPTLTB-498-318
Brady Corporation
Produkt-Nr.:
BPTLTB-498-318
Hersteller:
Brady Corporation
Beschreibung:
LABEL, 0.24 IN W X 300 FT L
Benutzer handbuch
Printer Name BMP61, M611, R4300, R6000, R6200
Applications General
Product Status Active
Series Brady®
For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
Length 3.598" (91.40mm)
Mfr Brady Corporation
Material - Body Vinyl Cloth
Package Bulk
Label Type Continuous
Width 0.318" (8.08mm)