Texas Instruments
Produkt-Nr.:
BQ24180YFFT
Hersteller:
Paket:
25-DSBGA
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
IC BATT CHG LI-ION 1CELL 25DSBGA
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
250
$4.39888
$1099.72
500
$4.010729
$2005.3645
1250
$3.493216
$4366.52
2500
$3.363846
$8409.615
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C (TA) |
| Battery Pack Voltage | 4.44V (Max) |
| Charge Current - Max | 1.5A |
| Number of Cells | 1 |
| Current - Charging | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 25-DSBGA |
| Series | - |
| Fault Protection | Over Temperature, Over Voltage |
| Package / Case | 25-UFBGA, DSBGA |
| Voltage - Supply (Max) | 16V |
| Battery Chemistry | Lithium Ion/Polymer |
| Mfr | Texas Instruments |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Programmable Features | - |
| Interface | I²C |
| Base Product Number | BQ24180 |