Texas Instruments
Produkt-Nr.:
BQ24401D
Hersteller:
Paket:
8-SOIC
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
IC BATT CHG MULTI-CHEM 8SOIC
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$4.712
$4.712
10
$4.23225
$42.3225
25
$4.0014
$100.035
100
$3.46788
$346.788
250
$3.29004
$822.51
500
$2.952144
$1476.072
1000
$2.48976
$2489.76
2500
$2.365272
$5913.18
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C (TA) |
| Battery Pack Voltage | - |
| Charge Current - Max | - |
| Number of Cells | - |
| Current - Charging | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Series | - |
| Fault Protection | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply (Max) | 6V |
| Battery Chemistry | Multi-Chemistry |
| Mfr | Texas Instruments |
| Package | Tube |
| Programmable Features | Timer |
| Interface | - |
| Base Product Number | BQ24401 |