Texas Instruments
Produkt-Nr.:
BQ25910YFFT
Hersteller:
Paket:
36-DSBGA (2.63x2.46)
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
IC BAT CHG MULT-CHEM 1CL 36DSBGA
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$6.3745
$6.3745
10
$5.7285
$57.285
25
$5.41538
$135.3845
100
$4.69319
$469.319
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Battery Pack Voltage | 4.775V |
| Charge Current - Max | 6A |
| Number of Cells | 1 |
| Current - Charging | Constant |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 36-DSBGA (2.63x2.46) |
| Series | - |
| Fault Protection | Over Voltage, Short Circuit |
| Package / Case | 36-UFBGA, DSBGA |
| Voltage - Supply (Max) | 14V |
| Battery Chemistry | Multi-Chemistry |
| Mfr | Texas Instruments |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Programmable Features | - |
| Interface | I²C |
| Base Product Number | BQ25910 |