Zuhause / Tags / BT-508-WT-2075
minImg
BT-508-WT-2075
Brady Corporation
Produkt-Nr.:
BT-508-WT-2075
Hersteller:
Brady Corporation
Beschreibung:
TAG, 0.75 IN H X 2 IN W
Benutzer handbuch
Series Brady®
Label Size 2.00" L x 0.75" W (50.8mm x 19.1mm)