Zuhause / Tags / BT-508-YL-2075-S
minImg
BT-508-YL-2075-S
Brady Corporation
Produkt-Nr.:
BT-508-YL-2075-S
Series Brady®
Label Size 2.00" L x 0.75" W (50.8mm x 19.1mm)