Zuhause / Circuit Breakers / BT1-B2-10-020-313-A
minImg
BT1-B2-10-020-313-A
Carling Technologies
Produkt-Nr.:
BT1-B2-10-020-313-A
Beschreibung:
CIRCUIT BREAKER
Benutzer handbuch
Actuator Type Lever
Approval Agency -
Current Rating (Amps) 20mA
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series B
Voltage Rating - DC 80 V
Voltage Rating - AC 277 V