BTFW14R-3RSTAE4LF
Amphenol ICC (FCI)
Produkt-Nr.:
BTFW14R-3RSTAE4LF
Hersteller:
Amphenol ICC (FCI)
Beschreibung:
CONN RCPT 14POS R/A SMD GOLD
Benutzer handbuch
Number of Rows 2
Number of Positions 14
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Gold
Height Above Board 0.299" (7.60mm)
Mounting Type Surface Mount, Right Angle
Product Status Obsolete
Series BTFW
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.039" (1.00mm)