BTFW18P-3SSTPGE4LF
Amphenol ICC (FCI)
Produkt-Nr.:
BTFW18P-3SSTPGE4LF
Beschreibung:
CONN PLUG 18POS SMD GOLD
Benutzer handbuch
Number of Rows 2
Number of Positions 18
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Gold
Height Above Board 0.295" (7.50mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Series BTFW
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.039" (1.00mm)