BTFW30R-3RSTAE4LF
Amphenol ICC (FCI)
Produkt-Nr.:
BTFW30R-3RSTAE4LF
Beschreibung:
CONN RCPT 30POS R/A SMD GOLD
Benutzer handbuch
Number of Rows 2
Number of Positions 30
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Gold
Height Above Board 0.299" (7.60mm)
Mounting Type Surface Mount, Right Angle
Product Status Active
Series BTFW
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.039" (1.00mm)