Texas Instruments
Produkt-Nr.:
BUF602ID
Hersteller:
Paket:
8-SOIC
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
IC BUFFER 1 CIRCUIT 8SOIC
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.7265
$2.7265
10
$2.451
$24.51
25
$2.31192
$57.798
100
$1.96973
$196.973
250
$1.849536
$462.384
500
$1.618344
$809.172
1000
$1.340916
$1340.916
2500
$1.248433
$3121.0825
5000
$1.202196
$6010.98
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Voltage - Supply Span (Max) | 12.6 V |
| Operating Temperature | -45°C ~ 85°C |
| Output Type | - |
| Slew Rate | 8000V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 1 GHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 5.8mA |
| Current - Input Bias | 3 µA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Input Offset | 16 mV |
| Series | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.8 V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tube |
| Amplifier Type | Buffer |
| Current - Output / Channel | 60 mA |
| Base Product Number | BUF602 |