Texas Instruments
Produkt-Nr.:
BUF602IDBVT
Hersteller:
Paket:
SOT-23-5
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
IC BUFFER 1 CIRCUIT SOT23-5
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.9355
$2.9355
10
$2.641
$26.41
25
$2.4966
$62.415
100
$2.16353
$216.353
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Voltage - Supply Span (Max) | 12.6 V |
| Operating Temperature | -45°C ~ 85°C |
| Output Type | - |
| Slew Rate | 8000V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 1 GHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 5.8mA |
| Current - Input Bias | 3 µA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Voltage - Input Offset | 16 mV |
| Series | - |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.8 V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | Buffer |
| Current - Output / Channel | 60 mA |
| Base Product Number | BUF602 |