BXRE-30G1000-C-83
Bridgelux
Produkt-Nr.:
BXRE-30G1000-C-83
Beschreibung:
LED COB V SER GEN 8 WH SQ 3000K
Auf Lager : 1088
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Lens Type Flat
Light Emitting Surface (LES) 10.00mm Dia
Configuration Square
Viewing Angle -
Color White, Warm
Current - Test 300mA
Current - Max -
CRI (Color Rendering Index) 90
Size / Dimension -
Lumens/Watt @ Current - Test 144 lm/W
Product Status Active
Wavelength -
Luminous Flux @ Current/Temperature 1331lm (Typ)
Series V Series™ Gen 8
Temperature - Test 25°C
Type Chip On Board (COB)
Mfr Bridgelux
Height -
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 30.7V