BXRH-27G0600-B-83
Bridgelux
Produkt-Nr.:
BXRH-27G0600-B-83
Beschreibung:
LED COB V4 HD WARM WHT SQU 2700K
Auf Lager : 600
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Lens Type Flat
Light Emitting Surface (LES) 4.80mm Dia
Configuration Square
Viewing Angle 120°
Color White, Warm
Current - Test 350mA
Current - Max 600mA
CRI (Color Rendering Index) 90
Size / Dimension 12.50mm L x 12.50mm W
Lumens/Watt @ Current - Test 105 lm/W
Product Status Active
Wavelength -
Luminous Flux @ Current/Temperature 674lm (Typ)
Series Gen 8 V4 HD LED Array
Temperature - Test 25°C
Type Chip On Board (COB)
Mfr Bridgelux
Height 1.63mm
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 18.3V